Svatební knihy od profíků

Svatební kniha, fotografie, alba… Je toho hodně, co může být svatební, ale také by to mělo být něco, co má uchovat vzpomínky na jeden z nejkrásnějších dnů. Určitě každá nevěsta chce být na svatbě nejhezčí, chce mít svatbu takovou, aby byla dokonalá, hezká, příjemná, lidé se na ní cítili co nejlépe. Ale určitě je důležité si na svatbu pozvat zkušeného fotografa. Já fotím svatby od roku 2012, ještě předtím jsem také fotil. První jako taková byla v roce 2011 pro mého kamaráda. Od té doby mám za sebou asi tak 80 svateb a vím, že každá nevěsta chce mít ty nejkrásnější fotografie.

Ke každému focení fotograf přistupuje různě, ale záleží také, jaké nabízí služby. Já jsem často měl jen tištěné fotografie. I v této sféře najít dokonalou firmu je také velký problém. Navíc v době, kdy každý tiskne fotografie doma sám, je to také na pováženou, jak vysvětlit onu kvalitu. Když mne jedna z kolegyň přesvědčila, že bych svatebčanům na místo fotografií měl dělat svatební knihy, byla to výzva kvality. Než jsem poznal firmu kvalitnifotky.cz, měl jsem možnost vyzkoušet mnoho firem. Každý to dělá jinak a i přesto, že byli klienti spokojení, jsem po výrobě první knihy u této firmy i já sám byl v údivu.

Mám tu jednu vzorovou knihu z německé firmy, s jedním klientem jsem ukazoval tuto knihu. Samozřejmě se jim formát knihy 28×28 zamlouval, krásné pevné desky, fotografická kvalita. Už jsem v té době u kvalitnifotky.cz objednával fotografie a od klientů slyšel, jak jsou fotky kvalitní. Zkusil jsem to a objednal knihu místo v Německu tady v Čechách. Když jsem knihu předával klientům, bál jsem se, že mne ukamenují, že mají jinou knihu, než kterou předtím drželi v ruce. Když jsem ji předával nevěstě, padla tato slova „No, to je bomba, ještě lepší než ta předtím, krásně pevný desky a fotky, krása…“ Uf, padl mi kámen ze srdce.

Je pravdou, že desky této svatební knihy jsou vysoce kvalitní a pevné, fotografie neztrácejí barevnost. Stránky pevné. Kvalita knihy mě překvapila. Když si pamatuji na setkání s lidmi z této firmy na setkání svatebních fotografů, kde měli knihu jako ukázku, bylo to překvapení a zároveň potěšení. Líbí se mi i ten program, který k tomu je. Jako vždy u této firmy jsem spokojený. Kromě výroby obrazů, fotografií, knih jsem vyzkoušel i kalendáře. Pokud hledáte kvalitní firmu, dejte na mě a objednejte si u nich startovací balíček, pomůže vám ke správnému rozhodnutí, ale jak jednou vyzkoušíte, už nemáte důvod odcházet jinam… Odkaz na stránky najdete ZDE.