Jsem fotoreportér vašeho příběhu

ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE. JSEM REPORTÁŽNÍ SVATEBNÍ FOTOGRAF KTERÝ NEFOTÍ STYLIZOVANÉ SNÍMKY A NENUTÍM VÁS DO NEPŘIROZENÝCH PÓZ. POMOHU VÁM VE VAŠICH SKUPINOVÝCH SNÍMCÍCH A SPOLEČNÉ FOTOGRAFII JINAK SE BUDU KOLEM VÁS POHYBOVAT Z LEHKOSTÍ. ZACHYTÍM VÁŠ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ DEN TAK ABYCH NEPŘERUŠIL ŽÁDNÝ Z DŮLEŽITÝCH MOMENTŮ.

Proč fotit semnou?

BUDU SOUČÁSTÍ VAŠÍ SVATBY JAKO HOST, KAMARÁD A ZÁROVEŇ FOTOGRAF TAK ABYCH MOHL ZACHYTIT JAKÝKOLIV SNÍMEK, MOMENTKU NEBO NEČEKANOU UDÁLOST. PŘED KAŽDOU SVATBOU BYCH SE S VÁMI CHTĚL SEJÍT, PROBRAT VÁŠ SVATEBNÍ DEN TAK ABYCHOM VZÁJEMNĚ VĚDĚLI VŠE POTŘEBNÉ. DOHODLI SE JAK VELKOU SVATBU CHCETE NAFOTIT, CO VŠECHNO JE SOUČÁSTÍ MÝCH SLUŽEB A CO VŠECHNO JE DÁLE MOŽNÉ U MNE VYRÁBĚT. MŮŽE TO BÝT SVATEBNÍ KNIHA, FOTOGRAFIE NEBO VIDEO MEDAILONEK, VEŘEJNÁ GALERIE APOD.

Ceník svateb

CENY SVATEB JSOU INDIVIDUÁLNÍ PODLE TOHO CO CHCETE NAFOTIT. TO VŠE PROBEREME NA SCHŮZCE. SVATBU LZE RŮZNĚ KOMBINOVAT ČI DOPLNIT O TZV. DOPLŇKY JAKO MŮŽE BÝT FOTOKOUTEK, FILMOVÁNÍ OBŘADU NEBO TAKÉ DJ. FOTÍM OD KRÁTKÝCH SVATEB AŽ PO CELÉ DNY NEBO S MOŽNOSTÍ I VÍCE DNŮ. NA OSOBNÍ SCHŮZCE PROBEREME CELKOVÝ PRŮBĚH VAŠÍ SVATBY, VČETNĚ TOHO CO A JAK NAFOTÍM. NA SCHŮZCE PROBEREME DOPLŇKY, KTERÉ STOJÍ ZA TO. VŽDY NA SCHŮZKU SEBOU VEZMĚTE DOBROU NÁLADU. ZEPTEJTE SE NA COKOLIV CO MÁTE NA SRDCI A JÁ NAJDU CESTU ABY BYLY VAŠE SNY SPLNĚNY. ORIENTAČNÍ CENÍK NAJDETE ZDE.

POJĎTE DO TOHO SE MNOU, STAČÍ JEN KLIKNOUT…  
NAPIŠTE MI

Vaše příběhy

Výběr některých svateb 

V blogu určitě najdete mnoho zajímavých reportáží z různých svateb od roku 2014. Také z různých oblastí a míst. Různé provedení. Může být také inspirací na vaší svatbu.

Navštívit blog

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.