Reportáž vašeho příběhu

ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE. JSEM REPORTÁŽNÍ SVATEBNÍ FOTOGRAF KTERÝ NEFOTÍ STYLIZOVANÉ SNÍMKY A NENUTÍM VÁS DO NEPŘIROZENÝCH PÓZ. POMOHU VÁM VE VAŠICH SKUPINOVÝCH SNÍMCÍCH A SPOLEČNÉ FOTOGRAFII JINAK SE BUDU KOLEM VÁS POHYBOVAT Z LEHKOSTÍ. ZACHYTÍM VÁŠ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ DEN TAK ABYCH NEPŘERUŠIL ŽÁDNÝ Z DŮLEŽITÝCH MOMENTŮ.

BUDU SOUČÁSTÍ VAŠÍ SVATBY JAKO HOST, KAMARÁD A ZÁROVEŇ FOTOGRAF TAK ABYCH MOHL ZACHYTIT JAKÝKOLIV SNÍMEK, MOMENTKU NEBO NEČEKANOU UDÁLOST. PŘED KAŽDOU SVATBOU BYCH SE S VÁMI CHTĚL SEJÍT, PROBRAT VÁŠ SVATEBNÍ DEN TAK ABYCHOM VZÁJEMNĚ VĚDĚLI VŠE POTŘEBNÉ. DOHODLI SE JAK VELKOU SVATBU CHCETE NAFOTIT, CO VŠECHNO JE SOUČÁSTÍ MÝCH SLUŽEB A CO VŠECHNO JE DÁLE MOŽNÉ U MNE VYRÁBĚT.

CENY SVATEB JSOU INDIVIDUÁLNÍ PODLE POČTU HODIN. FOTÍM OD KRÁTKÝCH SVATEB AŽ PO CELÉ DNY NEBO S MOŽNOSTÍ I VÍCE DNŮ. PROTO POKUD CHCETE VĚDĚT SVOJI CENU, STAČÍ NAPSAT DO KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE (NEBO VIZ NÍŽE), UVEĎTE DATUM SVATBY, JAK VELKOU SVATBU BUDETE MÍT A CO BY JSTE CHTĚLI NAFOTIT. OD ČERVNA BUDE TAKÉ MOŽNÉ I FILMOVAT.

Kolik dostaneme fotografií?

Každý dělá různá omezení a limit, já jsem se rozhodl, že každá fotografie je okamžikem události a proto nedělám limity, dostanete všechno.

Fotky jsou upravené nebo ne?

Všechny fotografie jsou upravené, retušují se jen nevhodné předměty. Většinou upravuji barevnou korekci, případně šum, dobarvení, ostření. Navíc součástí vašich fotografií je složka „vše černobílé“, je to svatba jen v černobílých fotkách.

Máme něco navíc?

Ano máte, vždy nabízím předsvatební nebo po svatební focení. Svatební kniha nebo tisk fotografií. Galerii vaší svatby na internetu, foto video slide show a mnoho dalších. Je jen na vás co chcete a co si vyberete. Na schůzce vždy probereme co vlastně chcete a jak to chcete. 

Volné termíny – červenec a srpen:

8.7., 15.7., 28.7., 11.8., 12.8., 18.8., 25.8., 26.8. 

Pojďte do toho semnou

 

Vaše příběhy

Výběr některých svateb 

V blogu určitě najdete mnoho zajímavých reportáží z různých svateb od roku 2014. Také z různých oblastí a míst. Různé provedení. Může být také inspirací na vaší svatbu.

Navštívit blog

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.