Jsem fotoreportér vašeho příběhu…

ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE. JSEM REPORTÁŽNÍ SVATEBNÍ FOTOGRAF KTERÝ NEFOTÍ STYLIZOVANÉ SNÍMKY A NENUTÍM VÁS DO NEPŘIROZENÝCH PÓZ. POMOHU VÁM VE VAŠICH SKUPINOVÝCH SNÍMCÍCH A SPOLEČNÉ FOTOGRAFII JINAK SE BUDU KOLEM VÁS POHYBOVAT Z LEHKOSTÍ. ZACHYTÍM VÁŠ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ DEN TAK ABYCH NEPŘERUŠIL ŽÁDNÝ Z DŮLEŽITÝCH MOMENTŮ.

Proč fotit semnou?

BUDU SOUČÁSTÍ VAŠÍ SVATBY JAKO HOST, KAMARÁD A ZÁROVEŇ FOTOGRAF TAK ABYCH MOHL ZACHYTIT JAKÝKOLIV SNÍMEK, MOMENTKU NEBO NEČEKANOU UDÁLOST. PŘED KAŽDOU SVATBOU BYCH SE S VÁMI CHTĚL SEJÍT, PROBRAT VÁŠ SVATEBNÍ DEN TAK ABYCHOM VZÁJEMNĚ VĚDĚLI VŠE POTŘEBNÉ. DOHODLI SE JAK VELKOU SVATBU CHCETE NAFOTIT, CO VŠECHNO JE SOUČÁSTÍ MÝCH SLUŽEB A CO VŠECHNO JE DÁLE MOŽNÉ U MNE VYRÁBĚT.

CENÍK SVATEBNÍCH OBŘADŮ

CENY SVATEB JSOU ORIENTAČNÍ A PRAKTICKY I INDIVIDUÁLNÍ PODLE TOHO CO CHCETE NAFOTIT. SVATBU LZE KOMBINOVAT. FOTÍM OD KRÁTKÝCH SVATEB AŽ PO CELÉ DNY NEBO S MOŽNOSTÍ I VÍCE DNŮ. NA OSOBNÍ SCHŮZCE PROBEREME CELKOVÝ PRŮBĚH VAŠÍ SVATBY, VČETNĚ TOHO CO A JAK NAFOTÍM. VŽDY NA SCHŮZKU SEBOU DOBROU NÁLADU. ZEPTEJTE SE NA COKOLIV CO MÁTE NA SRDCI A JÁ NAJDU CESTU ABY BYLY VAŠE SNY SPLNĚNY.

Krátká svatba obsahuje příjezd svatebčanů, příprava na obřad, svatební obřad, gratulace, špalír, společné a párové fotografování a nakonec odjezd. Tato svatba průměrně trvá maximálně 2-3 hodiny. 

Balíček obsahuje:
+ Svatební schůzku
+ Předsvatební nebo svatební focení (rande, rodinné, apod.)
+ Neomezený počet fotografíí (cca 150-250 ks)
+ Černobílé fotografie ZDARMA
+ Tisk fotografií ve formátu 13×18 (50 ks)

CENA JE 3.000 Kč (111 Eur).

Střední svatba nebo spíše často známá jako „svatba a hostina“. Zde je průběh stejný jako u krátké jen zde s odjezdem je i příjezd na hostinu, přípitek, polívka, momentky, krájení dortu a případně zakončené tanečkem. Tato svatba průměrně může trvat 4 až 8 hodin.

Balíček obsahuje:
+ Svatební schůzku
+ Předsvatební nebo svatební focení (rande, rodinné, apod.)
+ Neomezený počet fotografíí (cca 250-750 ks)
+ Černobílé fotografie ZDARMA
+ Tisk fotografií ve formátu 13×18 (70 ks)
+ Svatební kniha (v rozměrech 15×20, 20×14, 30×20, 20×29, 20×20, 29×29) 

CENA JE 6.000 Kč (222 Eur).

Střední a o něco delší svatba nebo spíše často známá jako „svatba a hostina“ nebo jako „ranní přípravy se svatbou a hostinou“. Zde je průběh stejný jako u klasické střední jen zde je ještě ranní příprava nebo ji lze využít i ve variantě svatebního obřadu, hostiny a večerního mejdanu. Tato svatba průměrně může trvat 8 až 11 hodin.

Balíček obsahuje:
+ Svatební schůzku
+ Předsvatební nebo svatební focení (rande, rodinné, apod.)
+ Neomezený počet fotografíí (cca 650-950 ks)
+ Černobílé fotografie ZDARMA
+ Tisk fotografií ve formátu 13×18 (100 ks)
+ Svatební kniha (v rozměrech 15×20, 20×14, 30×20, 20×29, 20×20, 29×29)
DOPRAVA ZDARMA 

CENA JE 9.000 Kč (333 Eur).

Celodenní svatba je focení od ranních příprav, po svatební obřad, hostinu a večerní mejdan. Focení od rána kdy fotograf zachytí celkový průběh svatby ale také veškeré momentky, společné fotografie, emoční snímky. Celodenní svatba může trvat průměrně 12-15 hodin, někdy se i natáhne na víc hodin, nebo do ranních hodin. 

Balíček obsahuje:
+ Svatební schůzku
+ Předsvatební nebo svatební focení (rande, rodinné, apod.)
+ 1 hodina v ateliéru/exteriéru ZDARMA
+ Neomezený počet fotografíí (cca 950-1350 ks)
+ Černobílé fotografie ZDARMA
+ Tisk fotografií ve formátu 13×18 (150 ks)
+ Svatební kniha (v rozměrech 15×20, 20×14, 30×20, 20×29, 20×20, 29×29)
+ Obraz na plátně (výběr z několika rozměrů) 
DOPRAVA ZDARMA

CENA JE 12.000 Kč (444 Eur).

Více denní svatba. Tu doprovázejí různé tradice, někteří mají svatbu dle zvyků a může tak být jeden den obřad, druhý den velká veselice a další dny, další oslavy. Tyto více denní svatby můžeme vnímat v zahraničí ale i zde na Moravě nebo i v Čechách převážně na vesnicích. 
CENA ZA 1 DEN 25.000 Kč (930 Eur). DALŠÍ DNY +10.000 Kč (370 Eur).

CENA DO 50 km OD MĚSTA DĚČÍN JE ZDARMA, A OD MĚSTA DĚČÍN JE ZA 7 Kč/km (0,30 Eur).

Kolik dostaneme fotografií?

Každý dělá různá omezení a limit, já jsem se rozhodl, že každá fotografie je okamžikem události a proto nedělám limity, dostanete všechno. Vymažu jen to co je dvakrát…

Fotky jsou upravené nebo ne?

Všechny fotografie jsou upravené, retušují se jen nevhodné předměty, hodně rozbitá omítka, popelnice, kanály a odpad… Většinou upravuji barevnou korekci, případně šum, dobarvení, ostření, vyhlazení pleti a podobně. Navíc součástí vašich fotografií je složka „vše černobílé“, zde najdete všechny fotografie černobílé. 

Máme něco navíc?

Ano máte, vždy nabízím předsvatební nebo po svatební focení. Svatební kniha (je jen u focení svatebního obřadu s hostinou nebo celého dne) nebo tisk fotografií (od 100 ks až po 500 ks). Galerii vaší svatby na internetu (na Zonerama, kde lze stahovat i bez přihlášení), data uložená bez omezení na portále Uložto (vždy chráněné heslem), možnost foto video slide show (na dotaz) a mnoho dalších. Je jen na vás co chcete a co si vyberete. Každý nemá stejný balíček. Na schůzce vždy probereme co vlastně chcete a jak to chcete. 

Předávání dat…

Veškerá data dostanete na FlashDisku (kapacita 8 GB, značka ADATA) nebo také možnost online na portále Uložto, kde jsou data chráněná heslem a jsou uložena po neomezenou dobu. 

Volné termíny:

20.8., 29.9., 30.9.
říjen a listopad na dotaz…
 

JSEM FOTOREPORTÉREM VAŠICH PŘÍBĚHŮ, FOTÍM EMOCE A ŽIVOT TAKOVÝ JAKÝ JE…  
NAPIŠTE MI

 

Vaše příběhy

Výběr některých svateb 

V blogu určitě najdete mnoho zajímavých reportáží z různých svateb od roku 2014. Také z různých oblastí a míst. Různé provedení. Může být také inspirací na vaší svatbu.

Navštívit blog

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.