Nabídka fotografování do škol a školek

Mám pro vás nabídku fotografování do vaší skoly/školky. Zde v příspěvku přikládám ceník našich služeb a možností. Jsme tu v Ústí nad Labem jako nová firma ale i přesto máme 6ti letou tradici v oblasti fotografických služeb. Fotíme převážně svatby, reportáže, kulturní a společenské akce, fotím reportáže i pro školy, obce a města. Naším cílem je přirozená fotografie, neradi vytváříme něco umělého.

Pro vaši školu/školku můžeme nabídnout focení ve formě balíčků ale také i volnou fotografii, tedy bez balíčků. Vše je o dohodě, můžeme pro každou školu nastavit jakýkoliv balíček, velikosti fotek, prostředí. Můžeme fotit na plátně, prostorách školy, v parku. Nebrání se vašim nápadům. Vozíme sebou mnoho různých rekvizit, světla, blesk, plátna. Vše co je potřeba. Případně můžeme rekvizitu pro vás vyrobit.

Nahlédněte do cenové nabídky, a pokud máte zájem. Můžeme se sejít, vše potřebné probrat. Pro rodiče můžeme nabídnout i další služby, jako je tisk rodinných knih, obrazy na plátno, plakáty ale i různé reklamní předměty. Nebo nás můžete navštívit v našem ateliéru, který najdete v centru Ústí nad Labem.

Nabídka našich pláten, pokud nenajdete nezoufejte, lze z fotobanky Pexels.com, najít jaké koliv jiné pozadí, které se hodí přímo vám.

CroatianCzechEnglishGermanRussianSlovak