Filmování svateb bez fotografa 

Čím natáčíš a jak?
Na svatby mám dvě možné kamery, lze to také spojit. Používám FullHD kameru od fy Sony a druhou kameru mám outdorovou od fy SJCam. Obojí spojený je opravdu zajímavé. Na webu ještě nejsou ukázky ale určitě brzy uvedu ukázkové video. Svatby je možné objednávat už od května na termíny od září. Během léta máme už na kameru plno a tak bude možnost natočit i ukázkové svatební video. Součástí videa je krátký videoklip, který lze umístit na sociální sítě. A dále video ze svatby, délka je určená akčností svatby, počtem lidí, zábavy a také velikosti svatby.

Počet hodin na vaší svatbě 5-7 hodin 9-10 hodin 11-13 hodin
Cena za dopravu 7 kč/km zdarma zdarma
Fotokoutek  ano ano ano
Fujifilm Intax ano ano ano
Cena 6 000Kč 9 000Kč 12 000Kč

Outdoorová kamera?

a proč ne…

Možná si říkáte filmování svatby touto kamerou je prakticky nemožné. Filmování probíhá za pomocí dvou outodorových kamer SJCAM. Formát ve kterém filmuji je FullHD. Je tak možné zaznamenat vás svatební den. I když je tato možnost zcela netradiční je možné filmovat od krátké svatby až po celý den.

Naše ukázky připravuji společně s videi na velkou kameru. A tak zde příkládám pár ukázek svaten oudorem pro představu od zahraničních kolegů, kteří natáčí také kamerou SJCAM nebo GoPro. Videa nejsou naší prací jen inspirací pro vás.