Pronájem ateliéru

Nabídka pronájmu ateliéru pro fotografy

Máte klienty v Ústí nad Labem, a mají to k vám doleko? Nebo nemáte prostory mít vlastní ateliér? Nezoufejte! Od 1. dubna se otevírá náš ateliér, který je možné si také pronajmout.

Atelier se nachází v ulici Revoluční v Ústí nad Labem. Přesnou adresu pošleme na dotaz, momentálně ateliér připravujeme pro veřejnost.

Atelier je spojený také s digitální technologií tisku fotografií na plátno nebo na fotopapír. Rozměry formátu je na šíři 594 mm o délce dle potřeby. Tisk zajišťujeme technologií 12ti barev. Proto vaše fotografie budou mít opravdu živou barevnost ale také zajišťuje krásně zpracované černobílé fotografie.

Atelier disponuje několika softboxy, odrazové desky, plátna, podkladový materiál, rekvizity a podobně.

Plátna jsou o šířce 2,7 metrů, ve třech barvách – bílá, černá a zelená klíčovací. Celý ateliér také umožňuje fotografování i mimo plátno. Na pohovce, u okna se žaluzií. Ateliér obsahuje také převlíkárnu.

Atelier je bezbariérový, budova obsahuje výtah. V prosotrách ateliéru je základní povrch zátěžový koberec. Je zde kromě fotografování dětí, rodinných fotografí také fotit produktové fotografie, filmovat a podobně.

Od 1. dubna si bude možné ateliér vyzkoušet každý. Je zde možnost i půjčení fotoaparátu. 

Ceník

5 vstupů – 2000 Kč (5x hodina fotografování)
10 vstupů – 4500 Kč (10x hodina fotografování)
15 vstupů – 6000 Kč (15x hodina fotografování)
30 vstupů – 12000 Kč (5x hodina fotografování)

1 hodina – 500 Kč
2 hodiny – 800 Kč
6 hodin – 2500 Kč

Celý měsíc v případě že fotíte 2 hodiny denně – 20000 Kč + tisk 5x A1 Zdarma

Je také možné si zajistit ateliér i na rok, zde je cena už dohodou s větší možností tisků zdarma.

Pokud nejste fotograf a přesto rád fotíte, je možné si pronajmout taktéž ateliér. Je zde možnost si půjčit fotoaparát nebo fotit tím co máte k dispozici.

Technologie tisku ve 12ti barvách