Plyšový den neboli plyšákův mejdan…

Přijďte se nafotit s rodinou, dobrými přáteli, kamarády, dětmi a podobně, čekají na vás párové snímky atd. Tento projekt vznikl na základě nápadu, jak využít velké množství plyšových hraček pro dobrou věc a spojit to s užitečným. Vím, že existuje mnoho nadací a sbírek, ale proč neudělat něco trochu jinak.

Když přijdete do ateliéru, nejenže se můžete nafotit s mnoha plyšáky, ale také udělat dobrou věc všem, kteří to potřebují. Každý měsíc vybereme, komu hračky předáme. Buď to budou nadace, spolky nebo i lidé, kteří to potřebují. O celém projektu vás budeme informovat. Aby to nebyla přímo jen reklamní kampaň, tak ještě za každé focení půjde 5-10 % na speciální účet, kde každý měsíc našetříme peníze na další možnou podporu. 

Jaké plyšové hračky to mohou být a jaké jsou slevy?

Počítejme, že nabízený balíček u plyšového dne je počítán 1 000 Kč na hodinu, kde získáte 20 kusů fotografií na médium (CD/Web link) a stejný počet tištěných fotografií ve velikosti 10×15 cm. Jiný formát dle dohody. Výběr fotografií pro úpravu si vybíráte sami, zasláním webového linku na Zonerama.com, kde není potřeba mít účet. Po výběru fotografií jsou fotografie do 5-10 dnů upraveny. Pokud máte větší výběr fotografií, každá další fotografie stojí pouhých 10 Kč. Využijte proto tuto mimořádnou akci, která platí jen do konce roku. Plyšové hračky můžou být jakékoliv, různé velikosti a podobně. Pokud je donesete, podíváme se na ně…

0-20 cm – 15% sleva
20-40 cm – 25% sleva
40-60 cm – 35% sleva
60-80 cm – 45% sleva
80-100 cm – 55% sleva
100-120 cm – 90% sleva
od 121 cm – 100% sleva 

A aby toho nebylo opravdu málo, všichni návštěvníci v každý měsíc budou slosováni a mohou vyhrát další focení, které můžete komukoliv z přátel a rodiny věnovat jako dárek. 

Nikde není psáno, že focení musí proběhnout v ateliéru, ale je možné i v exteriéru. Jediná podmínka focení je, aby na fotografiích byly plyšové hračky. V jaké podobě už je různorodé. Do ateliéru/exteriéru jsou zváni všichni, kteří mají rádi radost, bláznivost, šoumenství… Prostě lidé, kteří si chtějí focení opravdu užít, ale mít také radostnou vzpomínku. Vím, že je to netradiční způsob, ale věřím, že se najde mnoho lidí, kteří rádi přijdou.

Slevy se na počet plyšáků nesčítají, doporučuje se donést maximálně 5 plyšových hraček na jednu skupinu lidí. Pokud donesete hračky, které si pak i odnesete, tak je počet potom neomezený.