Kdo jsem?

VĚČNÝ ŽÁK A BOŘIČ MÝTŮ

Začínal jsem jako fotograf krajinář ale také na střední škole jsem jako mladý student psal a fotil do novin. Rád jezdím na kole, rád vařím. Také rád lenoším, cestuji do míst kde jsem nikdy nebyl. Ale zároveň se rád vracím na místa kde je mi nejlépe. Jsem člověk, který má rád společnost a hlavně zábavu, humor, adrenalin… Jsem takový ten člověk do nepohody, nijak náročný. V životě se musí stále něco dít aby nebyla nuda, ta je mým nepřítelem.

Jaký jsem?

JAK JI OTEVŘU TAK UŽ JI NEZAVŘU

Sám o sobě vím, že jsem hodně upovídaný. Jsem společenský, řekl bych že i pro každou špatnost. Nebráním se ničemu, vše neznámé je mi výzvou. Rád se učím něčemu novému klidně i mimo svojí práci. Když něco neumím nebo nevím, dokážu si poradit.

Co o mě říkají?

MÁ VELKÉ SRDCE A UMÍ NASLOUCHAT

Přátelé o mě tvrdí, že jsem hodný a mám velké srdce, umím naslouchat ale také jsem dobrý společník. Občas zapomínám, mám svoji hlavu ale umím pomoci když je potřeba.

Můj život a koníčky?

ŠŤASTNĚ ZAMILOVANÝ

Do mého života patří moje snoubenka, náš společný chlupatý přítel Falco a dvě zlobivá morčátka. Plánujeme rodinu. Rádi cestujeme a to buď pěšky nebo na čtyrech kolech. Bavím mě kromě fotografování a jízdy na kole, také vaření a pečení. Momentálně jsem se pustil do pečení dortů. Bavíme také filmovat…

Odkud jsem a kde žiji?

KŘÍŽEM KRÁŽEM, CESTOU NECESTOU

Jsem rodákem obce Staré Křečany, kam jezdím k rodičům ale také fotit i svatby. Doma jsem všude, rád jezdím po celé republice. Rád jezdím do Prahy ale třeba i do Olomouce. Proto jezdím fotit svatby po celé republice. Rád jezdím.

Jsem členem nebo spolupracuji

AG|WPJA – MEZINÁRODNÍ ASOCIACE UMĚLECKÝCH REPORTÁŽNÍCH SVATEBNÍCH FOTOGRAFŮ

Vážím si toho, že jsem členem mezinárodní asociace uměleckých svatebních fotografů, díky této možnosti jsem plně připraven fotit svatby i v zahraničí. Pokud tedy plánujete svatbu mimo ČR, bude mi ctí býti vypravěčem Vášeho svatebního dne.

Mywed.com je mezinárodní komunita svatebních fotografů, která umožňuje fotografům snadné nalezení toho pravého svatebního fotografa pro dané okolí. Je zde mnoho fotografů z mnoha zemí.
Fotografuji Vaše svatby výhradně technikou od fy Fujifilm s též stejnými objektivy. Mám sebou při ruce i blesk s difuzérem.  Fotografie později zpracovávám v aplikacích Adobe s profilem od Fujifilm.

Jsem hrdým členem prestižního sdružení Fearless Photographers. Jedná se o databázi mnoha talentovaných fotografů z celého světa. Odkaz na profil najdete kliknutím na ikonu.
Batoh nebo brašna, od koho jiného než jen od Crumpler. Není to jen spokojenost ale účelnost. Často fotím za špatného počasí a mám tak vybavení chráněné proti dešti, mrazu a podobně…

 

Inspirací k cestování nebo jen dobré čtení je časopis Everest. Ten ale také jako externí grafik zpracovávám…
Další časopis, který beru jako dobrou inspiraci pro svatebčany a také časopis kde inzeruji je Tvoje svatba.
Děčín je prostě boží město, nejvíc svateb fotím zde, také hodně portrétů, reportáží apod.
Na kávičku – jedná se o otevřený blog kde nejsou hranice témat. Vždy pro vás připravím zajímaví témata z tipů na výlet, něco o svatbách, rady fotografům, rande s Fuji a podobně…