Kdo jsem?

VĚČNÝ ŽÁK A BOŘIČ MÝTŮ

Začínal jsem jako fotograf krajinář ale také na střední škole jsem jako mladý student psal a fotil do novin. Rád jezdím na kole, rád vařím. Také rád lenoším, cestuji do míst kde jsem nikdy nebyl. Ale zároveň se rád vracím na místa kde je mi nejlépe. Jsem člověk, který má rád společnost a hlavně zábavu, humor, adrenalin… Jsem takový ten člověk do nepohody, nijak náročný. V životě se musí stále něco dít aby nebyla nuda, ta je mým nepřítelem.

Jaký jsem?

JAK JI OTEVŘU TAK UŽ JI NEZAVŘU

Sám o sobě vím, že jsem hodně upovídaný. Jsem společenský, řekl bych že i pro každou špatnost. Nebráním se ničemu, vše neznámé je mi výzvou. Rád se učím něčemu novému klidně i mimo svojí práci. Když něco neumím nebo nevím, dokážu si poradit.

Co o mě říkají?

MÁ VELKÉ SRDCE A UMÍ NASLOUCHAT

Přátelé o mě tvrdí, že jsem hodný a mám velké srdce, umím naslouchat ale také jsem dobrý společník. Občas zapomínám, mám svoji hlavu ale umím pomoci když je potřeba.

Můj život a koníčky?

ŠŤASTNĚ ZAMILOVANÝ

Do mého života patří moje snoubenka, náš společný chlupatý přítel Falco a dvě zlobivá morčátka. Plánujeme rodinu. Rádi cestujeme a to buď pěšky nebo na čtyrech kolech. Bavím mě kromě fotografování a jízdy na kole, také vaření a pečení. Momentálně jsem se pustil do pečení dortů. Bavíme také filmovat…

Odkud jsem a kde žiji?

KŘÍŽEM KRÁŽEM, CESTOU NECESTOU

Jsem rodákem obce Staré Křečany, kde jsem žil zhruba do svých 22 let. Pak jsem se šťatně zamiloval ale každá hezká láska má i konce a tak jsem se později vrátil. Druhým takovým domovem je Děčín, kde v současné době žiji se svojí polovičkou. Mým snem je bydlet na ostrově, kolem jen moře 😀 ale o tom sní asi každý…

 

 

 

Inspirací k cestování nebo jen dobré čtení je časopis Everest. Ten ale také jako externí grafik zpracovávám…
Další časopis, který beru jako dobrou inspiraci pro svatebčany a také časopis kde inzeruji je Tvoje svatba.
Děčín je prostě boží město, nejvíc svateb fotím zde, také hodně portrétů, reportáží apod.
Zanedlouho budu členem prestižního sdružení Fearless Photographers. Jedná se o databázi mnoha talentovaných fotografů z celého světa.