Fotograf Lukáš Černý

LUKÁŠ ČERNÝ
REPORTÁŽNÍ SVATEBNÍ FOTOGRAF

JSEM REPORTÁŽNÍM SVATEBNÍM FOTOGRAFEM UŽ OD ROKU 2011 A NAFOTIL JSEM PŘES 92 SVATEB. JEZDÍM FOTIT SVATBY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A DO ZAHRANIČÍ. VYSTUDOVAL JSEM DVĚ ŠKOLY A TO SE ZAMĚŘENÍM NA FOTOGRAFII A GRAFIKU. DO BUDOUCNA PLÁNUJI NÁSTUP NA VYSOKOU ŠKOLU DO OBORU FOTOGRAFA SE ZAKONČENÍM S TITULEM. 

 JAK PRACUJI?
ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE. JSEM REPORTÁŽNÍ SVATEBNÍ FOTOGRAF KTERÝ NEFOTÍ STYLIZOVANÉ SNÍMKY A NENUTÍM VÁS DO NEPŘIROZENÝCH PÓZ. POMOHU VÁM VE VAŠICH SKUPINOVÝCH SNÍMCÍCH A SPOLEČNÉ FOTOGRAFII JINAK SE BUDU KOLEM VÁS POHYBOVAT Z LEHKOSTÍ. ZACHYTÍM VÁŠ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ DEN TAK ABYCH NEPŘERUŠIL ŽÁDNÝ Z DŮLEŽITÝCH MOMENTŮ. BUDU SOUČÁSTÍ VAŠÍ SVATBY JAKO HOST, KAMARÁD A ZÁROVEŇ FOTOGRAF TAK ABYCH MOHL ZACHYTIT JAKÝKOLIV SNÍMEK, MOMENTKU NEBO NEČEKANOU UDÁLOST.

FOTÍM TECHNIKOU FUJIFILM: 
FUJIFILM X-T2 + 25/1.8
FUJIFILM X-T10 + 16-55
BLESK FUJIFILM
Fujifilm Instax Mini 9

JSEM ČLENEM: 
FEARLESS – NEBOJÁCNÍ FOTOGRAFOVÉ
MYWED – NEJVĚTŠÍ REGISTR FOTOGRAFŮ

VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY PROJEKTY: 
OD ROKU 2009 AŽ DO ROKU 2016 JSEM USKUTEČNIL 15 VÝSTAV SE ZAMĚŘENÍM NA PŘÍRODU, REPORTÁŽE. A TO VE MĚSTECH JAKO JE PRAHA, ČESKÁ LÍPA, VARNSDORF, RUMBURK, ŠLUKNOV, JÍLOVÉ (U DĚČÍNA), DĚČÍN A POD.

PUBLIKACE: 
PRODAL JSEM MNOHO FOTOGRAFIÍ DO RŮZNÝCH ČASOPISŮ A NOVIN: ČASOPIS VÝBĚR, KNIHA O STARÝCH KŘEČANECH, ČASOPIS KOKTEJL SPECIÁL, KOKTEJL EXTRA – ROZHLEDNY, STOLNÍ KALENDÁŘ ČESKÉ ŠVÝCARSKO 2014, POHLEDNICE, JÍLOVSKÁ SOVA, KOČIČÍ LISTY, KOČIČÍ PLANETA.

PREZENTACE: 
EXPEDIČNÍ KAMERA – PŘEDNÁŠKA O ČESKÉM ŠVÝCARSKU
SNOW FILM FEST – FOTOEXPEDICE „PO STOPÁCH ŘEKY KAMENICE“
SVATEBNÍ VELETRH LITOMYŠL 2019
SVATEBLÍ VELETRH MLADÁ BOLESLAV 2019 (připravujeme)

 

CroatianCzechEnglishGermanRussianSlovak