Jsme vypravěči příběhů

LUKÁŠ ČERNÝ a tým…
REPORTÁŽNÍ SVATEBNÍ FOTOGRAF

JSEM REPORTÁŽNÍM SVATEBNÍM FOTOGRAFEM UŽ OD ROKU 2011 A NAFOTIL JSEM PŘES 80 SVATEB. JEZDÍM FOTIT SVATBY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A DO ZAHRANIČÍ. VYSTUDOVAL JSEM DVĚ ŠKOLY A TO SE ZAMĚŘENÍM NA FOTOGRAFII A GRAFIKU. 

 JAK PRACUJI?
ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE. JSEM REPORTÁŽNÍ SVATEBNÍ FOTOGRAF KTERÝ NEFOTÍ STYLIZOVANÉ SNÍMKY A NENUTÍM VÁS DO NEPŘIROZENÝCH PÓZ. POMOHU VÁM VE VAŠICH SKUPINOVÝCH SNÍMCÍCH A SPOLEČNÉ FOTOGRAFII JINAK SE BUDU KOLEM VÁS POHYBOVAT Z LEHKOSTÍ. ZACHYTÍM VÁŠ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ DEN TAK ABYCH NEPŘERUŠIL ŽÁDNÝ Z DŮLEŽITÝCH MOMENTŮ. BUDU SOUČÁSTÍ VAŠÍ SVATBY JAKO HOST, KAMARÁD A ZÁROVEŇ FOTOGRAF TAK ABYCH MOHL ZACHYTIT JAKÝKOLIV SNÍMEK, MOMENTKU NEBO NEČEKANOU UDÁLOST.

FOTÍM TECHNIKOU FUJIFILM: 
FUJIFILM X-T2 + 28/2.8
FUJIFILM X-T10 + 16-55
BLESK FUJIFILM
Fujifilm Instax Wide 300

JSEM ČLENEM: 
AG WPJA – MEZINÁRODNÍ UMĚLECKÁ SVATEBNÍ FOTOGRAFIE
FEARLESS – NEBOJÁCNÍ FOTOGRAFOVÉ
MY WEED – NEJVĚTŠÍ REGISTR FOTOGRAFŮ

VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY PROJEKTY: 
OD ROKU 2009 AŽ DO ROKU 2016 JSEM USKUTEČNIL 15 VÝSTAV SE ZAMĚŘENÍM NA PŘÍRODU, REPORTÁŽE. A TO VE MĚSTĚCH JAKO JE PRAHA, ČESKÁ LÍPA, VARNSDORF, RUMBURK, ŠLUKNOV, JÍLOVÉ (U DĚČÍNA), DĚČÍN A POD.

DÁLE PŘEDNÁŠKY O CESTOVÁNÍ A REPORTÁŽÍ V RÁMCI PROJEKTU EXPEDIČNÍ KAMERA A SNOW FILM FEST. VZDĚLÁVACÍ BOD V RÁMCI BUSSINES FOR BREAKFAST.

SPOLUPRACUJI: 
SVŮJ TÝM JSEM ROZŠÍŘIL O DVA DALŠÍ KOLEGY V OBORU TAK ABYCH PRO SVATEBČANY ZAJISTIL NAŠE CENY A SLUŽBY. NERAD ODMÍTÁM VAŠE PŘÁNÍ. PROTO JSEM DO TÝMU PŘIJAL DLOUHOLETOU KOLEGYNI A KAMARÁDKU DANUŠI MUDRIKOVOU, KTERÁ TVOŘÍ TY NEJKRÁSNĚJŠÍ ROMANTICKÉ SNÍMKY. ALE TAKÉ JSEM PŘIJAL FOTOGRAFA, KTERÝ SE NEBOJÍ NIČEHO STEJNĚ JAKO JÁ A TO JE NÁŠ NEJMLADŠÍ ČLEN JAKUB ŽEJDLÍK. PROTO CELÝ NÁŠ TÝM MŮŽE FOTIT KAŽDOU SVATBU ZVLÁŠŤ NEBO MŮŽEME PŘIJET V PLNÉ PODOBĚ. TAKÉ NAŠÍM ČLENEM JE I MÁ MANŽELKA, KTERÁ SEMNOU TAKÉ SPOLUPRACUJE. 

NA OSOBNÍ SCHŮZCE VÁM PŘEDSTAVÍM SEBE, NAŠE SLUŽBY, SVÉ KOLEGY. NEBRÁNÍME SE NIČEMU A RÁDI FOTÍME JAKOU KOLIV SVATBU.

SVATBY TRADIČNÍ NEBO? 
SVATBY FOTÍME RŮZNORODÉ, OD KLASICKÝCH ROMANTICKÝCH AŽ PO MOTORKÁŘSKÉ SVATBY. FOTÍME VE SKALÁCH, NA ZÁMCÍCH, ROZHLEDNÁCH, POD VODOU, NA LODIČKÁCH. FOTÍME VELKOU ŠKÁLU MOŽNOSTÍ. PROTO SE NEBOJTE A OSLOVTE NÁS. 

Facebook
Instagram
Twitter