Workshopy a foto výlety…

Jelikož je velký zájem o workshopy (lekce fotografování), rozhodl jsem se také jako jeden z dalších fotografů udělat workshop pro začínající fotografy a předat tak své zkušenosti. Určitě nečekejte hodinové přednášky o tom jak fotit ale určitě se sejdeme na místě, probereme techniku a jaké jsou možnosti. Nečekejte hodinovou přednášku jaký čas a clonu, půjdeme fotit na místo kde si vše v praxi ukážeme. Stále je lepší fotit než jen o tom hovořit.

Připravím si pro vás tzv. seznamovací workshop, kde pohovoříme o tom jakou techniku máte a co by vás zajímalo. Pokud budete mít zájem, můžete se zúčastnit placených workshopů kde se vám budu více věnovat a předávat vám tak veškeré zkušenosti. Budu vás seznamovat s vaší technikou tak aby jste ji využil co nejvíce na maximum.   

Čemu se budeme věnovat?

Kromě seznámení s fotoaparátem, tak také jeho užití. Vysvětlení pojem čas a expozice, ISO a EV. Co každá zkratka znamená a kde vše správně užít. Různé druhy ostření. Délka času a podobně. Samozřejmostí je styl focení, správná expozice, hrátky se světlem.

Workshopy ale nemusí být jen venku v přírodě, ve městě ale také můžeme zkoušet focení portrétů v ateliéru.   

A co postprocess?

Úpravu fotografií nebo-li více známe jako postprocess vám na některých workshopech představím. Do budoucna plánuji přednášku o úpravách fotografií krajiny a portrétů. Ale také úpravu fotografií pro media, grafická a reklamní studia. Na některých worshopech se budeme věnovat i produkční fotografii, klíčování a podobně. 

Nabídka Worshopů a jak se přihlásit

8. července 2017 – Seznamovací workshop v Českém Švýcarsku 

Budeme se věnovat tématicky krajinářské fotografii.  Seznámíme se s technikou a vybavením. Vysvětlíme si základní pojmy. A půjdeme fotit do okolí Českého Švýcarska a využijeme tak možností vyzkoušet si základní vlastnosti focení. Probereme clonu, čas, expozici, iso, užití objektivů a podobně. 

Více informací o přesném místě setkání sem brzy připravím. Nebo můžete sledovat facebookové stránky nebo náš blog. 

22. července 2017 – Fotografický výlet do údolí řeky Kamenice

Cílem fotografického výletu je naučit se fotit na dlouhý čas, při měkkém či tvrdém světle (záleží na počasí).  Jak fotit přírodu nejen do šuplíku. Seznámíme se s technikou a vybavením. Vysvětlíme si základní pojmy. A půjdeme fotit do údolí řeky Kamenice, máme tedy možnost navštívit i Dolský mlýn. Zajistím pro nás také dobrý oběd.  

Více informací o přesném místě setkání sem brzy připravím. Nebo můžete sledovat facebookové stránky nebo náš blog. 

Přihlášení na workshop:

(připravujeme)