Outdoorová kamera?

a proč ne…

Možná si říkáte filmování svatby touto kamerou je prakticky nemožné. Ale je, a tímto směrem se chci také upnout. Od června spouštíme zkušební provoz, některým klientům svatbu zatím nafilmujeme zadarmo v rámci zkušebního provozu a také aby bylo možné něco od prezentovat z vlastních svateb. Proto v současné době disponujeme kamerou SJCAM SJ4000 jedna bez Wifi a druhá s Wifi (do budoucna plánuji i Dron). Jedna kamera je umístěna na mém fotoaparátu, přímo u blesku a druhou kameru má u sebe moje přítelkyně na steadicamu což je stabilizátor obrazu. Proto je možné z více míst filmovat. Zatím disponujeme s kapacitou na 2-4 hodinový záznam. Což by mělo na půl denní svatby zatím stačit.

Veškeré filmy stříháme v aplikaci Adobe Premiere Pro 2017. I fotografie zpracováváme v aplikacích Adobe (Photoshop, Lightroom). 

Ceny ještě nejsou úplně stanovené a proto doporučuji se zeptat. Už teď je možné filmovat krátké svatby. Třeba svatební obřad a filmování v parku. Vcelku je možné filmovat svatbu i s hostinou. Ukázku takové svatby pro vás připravuji.