Atelier a Exteriér

  • ATELIÉR SE NACHÁZÍ V DĚČÍNĚ V BYNOVĚ. ATELIÉR JE PROZATÍM SOUČÁSTÍ BYTU (DOMLOUVÁME NOVÉ PROSTORY), PROTO NABÍZÍME DOMÁCÍ PROSTŘEDÍ. JE ZDE MÍSTO NA ZAPARKOVÁNÍ A HNED VEDLE NÁS JE RESTAURACE S DĚTSKÝM HŘIŠTĚM A TERASOU.
  • EXTERIÉR – NEJČASTĚJI FOTÍM V PROSTORÁCH ZÁMECKÉHO PARKU, VYUŽÍVÁM CELÝ PARK. LZE FOTIT I V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ. NEBO TAKÉ JE MOŽNÉ VYUŽÍT JÍLOVSKÝ ZÁMECKÝ PARK NEBO PŘEHRADA JÍLOVSKÉHO POTOKA. MÍST K FOCENÍ MŮŽE BÝT DLE DOHODY KDEKOLIV I V MÍSTECH, KTERÁ JSOU VÁM BLÍŽŠÍ. 

Fotografování dětí 

Ať už se jedná o focení v ateliéru, exteriéru vždy si sebou vezměte:

  • JÍDLO A PITÍ – DĚTEM U FOCENÍ VYHLÁDNE
  •  NÁHRADNÍ OBLEČENÍ 
  •  OBLÍBENOU HRAČKU
  • DOBROU NÁLADU A ÚSMĚV

Fotografovat lze za každého počasí, vždy záleží jaký se sejde nápad a kreace. Lze fotit i v zimě. U zimní počasí nebo nepříznivého doporučuji v termosce teplý čaj. Pokud není možnost mohu čaj nebo kávu obstarat do termosky.

Oblečení na focení je nejlépe to ve kterém se cítíte dobře, doporučuji si vzít sebou něco na převlečení. U focení v exteriéru u vás doma je to o to jednodušší.

Všichni co přijdou do nově otevřeného ateliéru v Ústí nad Labem, který je od 3. dubna v ulici Velká Hradební 484/2 ve 2. patře. Budete mít na focení slevu 20% a 5 fotografií navíc.

Ceník

Balíček 10 ks – 1000 Kč (15 ks – 800 Kč)
Obsahuje 10 ks upravených fotografií, které jsou také vytištěné (10×15 nebo 13×18) a uložené online na webové galerie. Možnost vypálení na CD nebo uložení fotografií na Flashdisk. 

Balíček 20 ks – 1500 Kč (25ks – 1200 Kč)
Obsahuje 20 ks upravených fotografií, které jsou také vytištěné (10×15 nebo 13×18) a uložené online na webové galerie. Možnost vypálení na CD nebo uložení fotografií na Flashdisk. 

Balíček 30 ks – 2500 Kč (35 ks – 2000 Kč)
Obsahuje 30 ks upravených fotografií, které jsou také vytištěné (10×15 nebo 13×18) a uložené online na webové galerie. Možnost vypálení na CD nebo uložení fotografií na Flashdisk. 

Každá další fotografie 100 Kč (při výběru víc jak 10 fotografií je cena 50 Kč/ks)

Ceny pro fotografování v exteriéru a ateliéru jsou stejné. Do 50 km od města Děčín je doprava zcela ZDARMA, nad 50 km je cena 7 Kč/km.

Galerie fotografií

 

PRONÁJEM ATELIÉRU

VEŠKERÉ INFORMACE NAJDETE ZDE.