Ateliérové fotografování, těhulky a botičky.

Náš ateliér najdete v centru Ústí nad Labem nedaleko muzea. Od 1. prosince nás najdete na nové adrese Brněnská 2, nedaleko muzea. Před budovou máme na dveřích označení včetně našeho nového loga. Je zde zvonek. V budově jsme ve druhém patře. V ateliéru vás pohostíme kávou nebo čajem, máme zde chlazenou vodu z automatu, lze využít případně chladničku, je k dispozici mikrovlnná trouba a malá kavárna.

Sebou si vždy vezměte věci na převlečení, pro děti jejich oblíbenou hračku. Ale myslím si jak uvidí naši hračkárnu hned si zamilují to co tu máme.

K dispozici jsou plyšové hračky, botičky, oblečení, párty kartičky, brýle a mnoho dalšího. Je zde prostor na převlečení se zrcadlem.

Možnost fotografování venku nebo také u vás doma. Máme k dispozici přenosný ateliér s výběrem vlastní pláten ale nebo lze fotit v domácím prostředí, kde lze využít vaše prostory. Nejčastěji se fotí v ložnici, v obýváku nebo dětském pokoji.

Jelikož jsme trochu netradiční ateliér, chceme se tak odlišit od ostatních fotografů a proto nefotím stylizované snímky. Poradíme jak se tvářit ale nechceme vás nutit do nevhodných póz. Náš ateliér také chceme vnést do měsíčních témat. Samozřejmě je možné fotit i mimo měsíční téma, ale proč toho nevyužít.

Tématické fotografie na rok 2019:

Leden-Únor – Koulovačka aneb když venku není sníh

Březen-Duben – Jaro je tu aneb Velikonočně

Květen-Červen – Připravujeme se na léto

Červenec-Srpen – Letní moře

Září-Říjen – Cesta do pohádky

Listopad-Prosinec – Dušičky, čerti, andělé s Mikulášem nebo jen Vánoční maraton

Ceník

Balíček 10 ks – 500 Kč
Balíček 15 ks – 800 Kč
Balíček 20 ks – 1100 Kč

Balíček 20 ks + foto obraz 30×40 – 1200 Kč
Balíček 20 ks + foto obraz 40×60 – 1400 Kč
Balíček 20 ks + foto obraz 50×70 – 1600 Kč

Všechny balíčky obsahují upravené fotografie. Snímky jsou tištěné ve formátu 10×15. Fotografie uložíme na Váš flash disk nebo odesíláme přes Zonerama na skryté album. K menším balíčků lze pořídit obraz 30×40 za 400 Kč, 40×60 za 500 Kč nebo 50×70 za 700 Kč. Každá další fotografie 50 Kč. Při odběru nad 10 ks je každá další 25 Kč.

Ceny pro fotografování v exteriéru a ateliéru jsou stejné. Do 50 km od města Ústí nad Labem je doprava zcela ZDARMA, nad 50 km je cena 10 Kč/km.

POZOR ZMĚNA ! OD 1. PROSINCE JSME NA ADRESE BRNĚNSKÁ 2, KOUSEK OD MUZEA.

CroatianCzechEnglishGermanRussianSlovak