Den otevřených dveří aneb přijďte se soutěžit

Dne 1. prosince 2019 jsme v novém útulnějším ateliéru. Sice si nás někteří pamatují, že ateliér vznikl v roce 2015 v Bynově v Děčíně. Ale v prostoru 10 m2 to bylo opravdu jen do začátku. Ale i přesto, byl ateliér využívám hlavně pro rodiny. V dubnu 2018 byl ateliér přesunut do budovy Grandu, místo na start ateliéru v Ústí nad Labem byl dobrý ale ateliér nám nevyhovoval v těchto prostorách zvláště v letním období, budova není klimatizována a na focení dětí to není vhodné. A proto se ateliér přesunul do útulnější budovy. Nedaleko je také park, ve kterém mimo jiné také fotím. 

Na den otevřených dveří vás zvu aby jste se mohli podívat jaké máme vybavení, rekvizity, tiskovou kvalitu a podobně. Den není udělám klasicky ale můžete příjít v jakém koliv čase. Pro každého návštěvníka máme připravený dárek jako poukaz na fotografování a také se můžete zúčastnit soutěže o fotografování v ateliéru zdarma společně s obrazem na plátno. 

Den otevřených dveří začíná 20. prosince a končí 22. prosince. Den na tři dny, přijďte do ateliéru, vyhrajte nebo můžeme domluvit fotografování, případně svatbu na rok 2019/2020.

Vše se nachází v ulici Brněnská 2 v Ústí nad Labem, je zde možnost parkování. V ulici také najdete mnoho zajímavých obchodů. Doporučuji navštívit muzeum.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CroatianCzechEnglishGermanRussianSlovak