Přijímám objednávky na svatby na rok 2019 a 2020

Už je to tu…

Přijímám objednávky na svatby na rok 2019 a 2020. Brzy začnou svatební veletrhy a také zájemci už touto dobou hledají svatební fotografy na rok 2019. Proto i já otevírám objednávky na další rok. Určitě je dobré zajistit si termín včas. Nejžádanější termíny, které se plní jako první, jsou na červenec a srpen. Fotím celý rok, po celé České republice i v zahraničí, přesto vám doporučuji zarezervovat si termín co nejdříve.

Na příští rok vám kromě svatebního koutku, svatebních knih a obrazů nabídnu i netradiční svatební vozidlo. Mimo to plánujeme ještě vozidlo značky JEEP, ten chceme uvést do nabídky ještě do konce tohoto roku. 

Zajímá vás, jak fotím? Chcete se podívat na svatební fotky? Na webu všechno nenajdete, ctíme soukromí našich svatebčanů. Můžete mne ale navštívit v Ústí nad Labem, případně domluvit osobní schůzku jinde, ukážu vám, co vás bude zajímat, třeba jak vypadá tištěná fotografie, svatební kniha nebo obraz. Zodpovím také vaše dotazy ohledně ceny, služeb a jejich výhod nebo se pobavíme o čemkoli, co vás bude zajímat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CroatianCzechEnglishGermanRussianSlovak